Spyrix Keylogger Free ikona

Spyrix Keylogger Free11.1.6

WindowsNarzędziaInne narzędziaSpyrix Keylogger Free
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Spyrix Keylogger Free to jak sama nazwa wskazuje, program szpiegowski, którego zadaniem jest rejestracja każdej czynności wykonywanej przez użytkownika na komputerze, na którym został on zainstalowany.

Korzystanie z aplikacji warto rozpocząć od kreatora, który w czterech etapach poprowadzi nas przez niezbędną konfigurację programu. Podczas tych kilku kroków ustalimy, w jaki sposób keylogger ma ukrywać swoją obecność (usunięcie z listy zainstalowanych programów, schowanie ikonki z zasobnika systemowego to tylko nieliczne z opcji), czy ma się uruchamiać razem z systemem oraz jakie konta mają być szpiegowane. Ustalimy także hasła, sposób wywołania aplikacji z ukrycia, kiedy ma automatycznie wykonywać zrzuty ekranu, a także włączyć lub wyłączyć funkcję monitoringu online.

Wśród możliwych funkcji programu znajdziemy możliwość rejestrowania nie tylko wszystkiego, co było wywoływane na ekranie (aplikacje, gry) i wpisywane na klawiaturze, ale również sprawdzić jakie strony były odwiedzane, jakie zapytania wysłano do wyszukiwarki, a nawet włączyć nagrywanie dźwięku, wideo oraz przechwycić obraz z kamerki internetowej, jeżeli ta jest obecna w systemie. Program posiada duże możliwości i przyzwoicie zorganizowany interfejs, który może nieco załagodzić brak polskiej wersji językowej.

Udostępnij
Spyrix Keylogger Free 11.1.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.03 oceny
Twoja ocena
ProducentSpyrix Inc
Liczba pobrań6 334
Data aktualizacji27 gru 2018
Rozmiar pliku11.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Spyrix Keylogger Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)