WindowsNarzędziaInne narzędziaSpyrix Keylogger Free
Spyrix Keylogger Free ikona

Spyrix Keylogger Free11.1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Spyrix Keylogger Free to jak sama nazwa wskazuje, program szpiegowski, którego zadaniem jest rejestracja każdej czynności wykonywanej przez użytkownika na komputerze, na którym został on zainstalowany.

Korzystanie z aplikacji warto rozpocząć od kreatora, który w czterech etapach poprowadzi nas przez niezbędną konfigurację programu. Podczas tych kilku kroków ustalimy, w jaki sposób keylogger ma ukrywać swoją obecność (usunięcie z listy zainstalowanych programów, schowanie ikonki z zasobnika systemowego to tylko nieliczne z opcji), czy ma się uruchamiać razem z systemem oraz jakie konta mają być szpiegowane. Ustalimy także hasła, sposób wywołania aplikacji z ukrycia, kiedy ma automatycznie wykonywać zrzuty ekranu, a także włączyć lub wyłączyć funkcję monitoringu online.

Wśród możliwych funkcji programu znajdziemy możliwość rejestrowania nie tylko wszystkiego, co było wywoływane na ekranie (aplikacje, gry) i wpisywane na klawiaturze, ale również sprawdzić jakie strony były odwiedzane, jakie zapytania wysłano do wyszukiwarki, a nawet włączyć nagrywanie dźwięku, wideo oraz przechwycić obraz z kamerki internetowej, jeżeli ta jest obecna w systemie. Program posiada duże możliwości i przyzwoicie zorganizowany interfejs, który może nieco załagodzić brak polskiej wersji językowej.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.03 oceny
Twoja ocena
ProducentSpyrix Inc
Liczba pobrań6 608
Data aktualizacji27 gru 2018
Rozmiar pliku11.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Spyrix Keylogger Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)