SSD Tweaker4.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SSD Tweaker jest małym narzędziem, pozwalającym w szybki i prosty sposób zoptymalizować system Windows zainstalowany na dysku SSD w celu osiągnięcia jak najwyższej wydajności.

Program umożliwia zmianę kluczowych opcji systemu Windows 2000/XP/Vista/7 w taki sposób, aby pracował on wydajniej na coraz popularniejszy (ale nadal drogich) dyskach SSD, tj. skrócił się czas uruchamiania aplikacji, środowisko szybciej reagowało na polecenia użytkownika itp. Z jego pomocą łatwo zmienimy ustawienia takich komponentów systemowych jak indeksowanie, przywracanie systemu, defragmentator dysku, funkcja Data Stamping, Boot Tracing, Windows Prefetcher, Windows Vista Superfetch, usługi Windows, a także zmodyfikujemy parametry pamięci podręcznej, użycie pamięci przez NTFS oraz wyłączymy nazewnictwo plików w formacie 8.3.

SSD Tweaker oferuje możliwość manualnej modyfikacji ustawień oraz co ucieszy mniej doświadczonych użytkowników, w pełni automatyczną optymalizację systemu (opcja Auto Tweak System). W każdym momencie możliwe jest także przywrócenie domyślnej konfiguracji.

Narzędzie nie wymaga instalacji i rozpowszechniane jest w wersji przenośnej, która zgodna jest z systemami Windows w wersjach 32- i 64-bitowych. Aby wprowadzone ustawienia były widoczne należy za każdym razem gdy coś zmodyfikujemy zrestartować komputer.

Udostępnij
SSD Tweaker 4.0.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.321 ocen
ProducentElpamsoft
Liczba pobrań25 900
Data aktualizacji27 sty 2019
Rozmiar pliku0.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)