WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweSSD Tweaker

SSD Tweaker4.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SSD Tweaker jest małym narzędziem, pozwalającym w szybki i prosty sposób zoptymalizować system Windows zainstalowany na dysku SSD w celu osiągnięcia jak najwyższej wydajności.

Program umożliwia zmianę kluczowych opcji systemu Windows 2000/XP/Vista/7 w taki sposób, aby pracował on wydajniej na coraz popularniejszy (ale nadal drogich) dyskach SSD, tj. skrócił się czas uruchamiania aplikacji, środowisko szybciej reagowało na polecenia użytkownika itp. Z jego pomocą łatwo zmienimy ustawienia takich komponentów systemowych jak indeksowanie, przywracanie systemu, defragmentator dysku, funkcja Data Stamping, Boot Tracing, Windows Prefetcher, Windows Vista Superfetch, usługi Windows, a także zmodyfikujemy parametry pamięci podręcznej, użycie pamięci przez NTFS oraz wyłączymy nazewnictwo plików w formacie 8.3.

SSD Tweaker oferuje możliwość manualnej modyfikacji ustawień oraz co ucieszy mniej doświadczonych użytkowników, w pełni automatyczną optymalizację systemu (opcja Auto Tweak System). W każdym momencie możliwe jest także przywrócenie domyślnej konfiguracji.

Narzędzie nie wymaga instalacji i rozpowszechniane jest w wersji przenośnej, która zgodna jest z systemami Windows w wersjach 32- i 64-bitowych. Aby wprowadzone ustawienia były widoczne należy za każdym razem gdy coś zmodyfikujemy zrestartować komputer.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.421 ocen
Twoja ocena
ProducentElpamsoft
Liczba pobrań26 670
Data aktualizacji27 sty 2019
Rozmiar pliku0.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)