WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaSsdReady
SsdReady ikona

SsdReady1.40.3.27

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

SsdReady to niewielkie narzędzie kierowane do posiadaczy wszelakiego rodzaju dysków SSD, które pozwala oszacować ich żywotność a co za tym idzie również ustrzec się utraty danych spowodowanych awarią opisywanego nośnika.

Narzędzie po uruchomieniu daje użytkownikowi możliwość monitorowania ilości danych odczytywanych i zapisywanych na nośniku SSD. Informuje ono zarówno o sumarycznym rozmiarze przetworzonych danych od uruchomienia programu, jak również szacuje na tej podstawie ilość danych odczytanych i skopiowanych przez cały dzień.

Idąc dalej SsdReady pozwala porównać nasze wyniki z wynikami innych użytkowników programu, a następnie na tej podstawie wyświetlić informacje kiedy przypuszczalnie nośnik SSD może ulec awarii.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań271
Data aktualizacji7 kwi 2018
Rozmiar pliku0.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
SsdReady ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)