StarCraft wraz z Brood War za darmo na Windowsa i macOS

StarCraft wraz z Brood War za darmo na Windowsa i macOS

StarCraft wraz z Brood War za darmo na Windowsa i macOS
19.04.2017 19:20, aktualizacja: 19.04.2017 19:30

Bardzo możliwe, że nasi starsi czytelnicy w ten tytuł grali, z kolei młodsi powinni kojarzyć jego znacznie nowszą odsłonę, choćby z zawodów e-sportowe. Chodzi oczywiście o StarCrafta. Pierwsza odsłona, wraz z dodatkiem Brood War, właśnie została udostępniona za darmo!

Produkcja pojawiła się w 1998 roku, stając się najbardziej kasową grą tamtego roku. Produkcja rozeszła się w milionach kopii, zyskując ogromną popularność i sprawiając, że marka StarCraft uważana jest dziś za kultową. Jeśli więc uważacie się za graczy, to wypadałoby ten tytuł znać, tym bardziej, że teraz macie ku temu świetną okazję.

StarCraft wraz z dodatkiem Brood War został udostępniony za darmo. Co ciekawe, mimo iż gra została wydana prawie 20 lat temu, pojawiła się także aktualizacja. Nowa łatka oznaczona numerkiem 1.18 przynosi przede wszystkim poprawę kompatybilności z nowszymi Windowsami. Nie powinniście mieć problemów z uruchomieniem jej nawet na Windows 10. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie, a jest ich całkiem sporo. Bez obaw, to nadal ten sam StarCraft, twórcy nie ingerowali w samą rozgrywkę.

350198847852865473

Udostępnienie gry nie odbyło się bez powodu. Blizzard zapowiedział, że powstaje nowa wersja pierwszej odsłony StarCrafta. Najważniejszą zmianą będzie odświeżona oprawa graficzna: do dzisiejszych standardów miały zostać dostosowane wszystkie grafiki: jednostek, map i budynków. Producent zapowiada, że nowego StarCrafta przyjemnie będzie oglądać nawet w rozdzielczości 4K. Odświeżenia doczeka się również oprawa dźwiękowa, dialogi i muzyka. StarCraft Remastered ukaże się tego lata.

Wracając do darmowego oryginalnego StarCrafta: posiadaczy komputerów z Windowsem odsyłamy pod ten adres. Z kolei użytkownicy macOS-a, darmowego StarCrafta znajdą tutaj. Życzymy świetnej zabawy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)