Starpoint Gemini 2 za darmo na Steamie

Starpoint Gemini 2 za darmo na Steamie
Jan Mentel

23.05.2017 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Starpoint Gemini 2, udana gra strategiczna z elementami RPG i symulatora lotu, jet dostępna za darmo na Steamie. Promocja potrwa do jutra, do godziny 19:00.

Starpoint Gemini 2, gra wydana w 2014 roku przez studio Little Green Men Games, to gatunkowy konglomerat strategii, RPG oraz symulator lotów. Historia jest kontynuacją pierwszej części, która ma miejsce w fikcyjnym układzie słonecznym o nazwie Gemini. Akcja toczy się wokół konfliktu między rządzącym w Układzie Gemini Imperium a Ligą Gemini.

Obraz

W porównaniu z poprzedniczką, w Gemini 2 otrzymujemy oczywiście odświeżoną szatę graficzną. Nowością jest również możliwość samodzielnego kierowania statkiem kosmicznym. Widocznym ulepszeniem jest także fakt, że nie będziemy mieli problemów z okienkiem wczytywania gry - cały świat jest dostępnym po pierwszym ładowaniu.

Podróżując po Układzie Gemini, nasz bohater zdobywa doświadczenia i nowe umiejętności. Oprócz tego otrzymujemy możliwość handlowania różnymi towarami. W trybie misji pobocznych mamy do dyspozycji także szeroki wachlarz statków kosmicznych – każdy z nich można modyfikować. To samo tyczy się wyglądu naszego świata, który można kształtować za pomocą modów.

Aby zagrać w Starpoint Gemini 2 za darmo, wystarczy wejść na Steama i dodać grę do swojego konta.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także