WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituStart Menu Reviver
Start Menu Reviver ikona

Start Menu Reviver3.0.6.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Start Menu Reviver to dosyć nietypowe i bezpłatne narzędzie, umożliwiające przywrócenie w pełni funkcjonalnego menu Start w systemie Windows 8. Kierowane jest ono również do użytkowników Windows 7 jako alternatywa dla klasycznego menu Start i w odróżnieniu od oryginału wprowadza układ elementów oparty o mechanizm kafelków.

Na tle innych rozwiązań tego typu, których obecnie nie brakuje, Start Menu Reviver wyróżnia się głównie tym, iż wprowadzone za jego pośrednictwem menu Start oparte zostało na kafelkach. Dodatkowo wszystkie składniki takie jak zainstalowane na komputerze aplikacje, narzędzia konfiguracyjne systemu itp. zostały posegregowane oraz dostępne są z poziomu odpowiadającej im zakładki. Co istotne, narzędzie przystosowane zostało również do pracy na urządzeniach przenośnych z dotykowymi ekranami.

Start Menu Reviver obsługiwany może być w standardowy sposób przy użyciu myszki, a w przypadku dotykowych ekranów (w laptopach i tabletach) również poprzez dotyk. Narzędzie pozwala użytkownikowi dowolnie personalizować zawartość menu Start. Możliwe jest wygodne dodawanie skrótów do ulubionych aplikacji, gier oraz odnośników do stron internetowych czy dokumentów. Z poziomu ustawień programu możemy dodatkowo zarządzać wielkością elementów menu, jego zachowaniem i kolorystyką.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.89 ocen
Twoja ocena
ProducentReviverSoft
Liczba pobrań3 503
Data aktualizacji15 lut 2022
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Start Menu Reviver ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)