bESuhQUl
Start8 ikona

Start81.56

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Start8 to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest przywrócenie menu Start w klasycznym interfejsie systemu Windows 8.

bESuhQUn

Menu Start dodawane na pasku zadań ulokowane jest w jego lewej części i posiada standardowy układ, do jakiego użytkownicy przyzwyczaili się podczas korzystania z poprzednich edycji Windowsa. Domyślnie podzielone jest ono na dwie części. W lewej znajdziemy skróty do najpopularniejszych aplikacji zainstalowanych w systemie - m.in. odtwarzacza multimediów, klienta pocztowego, menadżera zadań i innych. Z kolei w prawej umieszczono odnośniki do najważniejszych składników systemu, tj. panelu sterowania, dokumentów użytkownika, przeglądarki Internet Explorer i podobnych.

W dodawanym przez Start8 menu Start nie zabrakło również wyszukiwarki pozwalającej sprawnie przeszukiwać zainstalowane w systemie aplikacje oraz wygodnie i szybko je uruchamiać. W ręce użytkownika trafiają także przyciski do wyłączania lub hibernowania komputera. Z pomocą narzędzia zmienimy nawet ikonkę menu na pasku zadań.

Udostępnij
Start8 1.56wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.638 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań16 325
Data aktualizacji13 sie 2015
Rozmiar pliku10.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Start8 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESuhQUx
Komentarze (48)
bESuhQVj