Po instalacji systemu cz. 2...

Ostatnio w części pierwszej zainstalowaliśmy wszystkie sterowniki i aktualizacje do naszego systemu operacyjnego. Dziś zajmiemy się instalacja pozostałych programów, lecz przed tym przydało by się jeszcze odinstalować dema programów, które nam zainstalowano lub które zostały zainstalowane z naszej partycji instalacyjnej (recovery) w przypadku laptopów.

po instalacji systemu cz.1...

Witam

Ilu z Was kupiło komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows lub co dopiero go zainstalowała i przejrzała na oczy, że sam system to za mało by nasz osobisty komputer spełniał nasze oczekiwania. Moje porady może będą banalne dla nie których czytelników lecz pragnę Was zapewnić, iż nie raz słyszałem pytania, na które tutaj postaram się odpowiedzieć, tak by komputer był gotowy do codziennej pracy i by taka praca była dla nas bezstresowa i komfortowa.

reklama

Bałagan w plikach i płytach...

Witam

Dziś pragnę przedstawić program o nazwie Whereisit? jak sama nazwa wskazuje jest to program, który pomoże nam na odnalezieniu nie jednej rzeczy zagubionej na naszym biurku lecz na pewno nie chodzi tu o klucze od samochodowe czy domu ani zagubionego portfela czy okularów, dzięki temu programowi z katalogujemy swoje dane umieszczone na takich nośnikach jak:- Blu-rey, DvD, CD; - SSD, HDD;- innych dyskach typu flash (np.

reklama

Witam!

Witam wszystkich i zapraszam do śledzenia mojego blogu na portalu dobreprogramy.pl.

Nie będę pisał dla sztuki by coś napisać lecz tylko jak uznam że jest warto o czymś napisać wiec postów nie będzie wiele lecz mam nadzieje iż będą one interesujące i pomocne.

...wiec do zobaczenia !