Blog (7)
Komentarze (1.1k)
Recenzje (1)

Jak prezentacja multimedialna to w ProShow Gold 'zie

@ste-fanJak prezentacja multimedialna to w ProShow Gold 'zie
08.08.2010 23:52

Witam

Dziś pragnę wam polecić program do tworzenia prezentacji multimedialnych firmy Photodex : ProShow Gold wersji 4.1.27.37 jest on przeznaczony dla pasjonatów, lecz jest też wersja dla profesjonalistów o nazwie ProShow Producer - obie wersje są niestety płatne, jedna droższa od drugiej:(

ProShow Gold jest programem intuicyjnym i jest wyposażony w takie funkcje jak:

- Styles - są to gotowe propozycje całych prezentacji jak i pojedynczych scen, producent programu wypuścił już 4 paczki które cieszą się sporym zainteresowanie choć, że kosztują prawie 20$ za paczkę. Razem mamy ponad 300 scen;

370038

- Layers - tej opcji chyba nie trzeba przestawiać, są to po prostu warstwy;

- Captions - w tej opcji dodamy napisy do naszej prezentacji, ma trzy fajne funkcje wielu: Fly in, Normal, Fly out razem nie całe sto efektów - dzięki czemu nasze opisy nie będą statyczne i nudne!

- Music - tutaj dodamy muzyczna oprawę do naszej prezentacji;

370042

- Create Output - tutaj zapiszemy naszą prezentacje do wybranego formatu np: BluRey, DvD, Flash, *.exe jak i można z niej zrobić wygaszacz ekranu albo możemy ją eksportować do takich portali jak YouTube czy Facebook.

Wielką zaleta tego programu są efekty przejścia, które wyświetlają się w oknie i mamy zaraz podgląd efektu, którego wybraliśmy:

370045

Największa wadą programu jest to, że jest płatny. Wiem, że kto zajmuję się prezentacjami to zetknął się z tym programem i jest on lewą ręką bo prawą jest Photoshop, a kto nie to proponuje ściągnąć wersje próbną ze strony. Zrobiona w nim prezentacja na pewno zaskoczy nie jednego widza lecz wymaga to dużo czasu by go poznać i opanować oraz wielu ćwiczeń ponieważ jest to kombajn, a nie opcja w jakiś programie w którym jak zaznaczymy kilkanaście fotografii to otrzymamy gotową prezentacje.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)