Stealth Bastard na weekend

Stealth Bastard na weekend

Redakcja
09.12.2011 18:58

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Stealth Bastard - platformową skradankę łączącą w sobie elementy zarówno logiczne jak również zręcznościowe.

Gra na pierwszy rzut oka wydawać się może dziecinna i wręcz oklepana w swej fabule, ale już po zaliczeniu kilku pierwszych układów zaczynamy dostrzegać jej prawdziwe walory. Z początku wszystko jest łatwe i proste, kłopoty i komplikacje zaczynają się w dalszej jej części.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("StealthBastard360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 118, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"StealthBastard-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20111209164214.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/StealthBastard-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/StealthBastard-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/StealthBastard-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/StealthBastard-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Wcielając się w postać młodego hackera mamy za zadanie dotrzeć do porozmieszczanych na planszy terminali, które należy czym prędzej odblokować, by móc szczęśliwie opuścić niebezpieczne miejsce. Problem w tym, że pilnują ich uzbrojone w lasery roboty i zaradnie poukrywane kamery, które tylko czyhają byśmy znaleźli się w ich zasięgu widzenia. Należy w taki sposób kierować ruchami naszego bohatera, by szczęśliwie ominąć wszelkie przeszkody, odnaleźć wszystkie poukrywane na planszy lokacje, wykonać wszystkie zadania i czym prędzej udać się do wyjścia. Dodatkową atrakcją w grze jest możliwość rywalizacji z czasami innych graczy, którzy przed nami próbowali swych sił w konkretnym układzie. Niekiedy czasy najlepszych zawodników wydają się niewiarygodne do osiągnięcia. To właśnie mobilizuje i dopinguje do tego, by śrubować własny wynik i piąć się w tabeli coraz wyżej.

Gra oferuje ponad 300 różnych układów, które odblokowujemy sukcesywnie w trakcie trwania rozgrywki. Jeśli to okaże się za mało, mamy możliwość zaprojektowania własnych plansz dzięki dołączonemu do gry specjalnemu edytorowi poziomów.

Stealth Bastard to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która dzięki dobrej oprawie dźwiękowej, fachowemu zespoleniu aspektów logicznych ze zręcznościowymi, a także i taktycznymi, z pewnością przypadnie do gustu szerokiej rzeszy fanów nie tylko gier platformowych.

Grę Stealth Bastard można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z zapowiedzią Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots - kolejnej części uznanej serii, a także recenzją klockowatego LEGO Harry Potter: Years 5-7 i spisanymi wrażeniami z ogrania rozszerzenia fabularnego dla Gears of War 3 - RAAM's Shadow.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (22)