WindowsNarzędziaInne narzędziaSteam Bulk Activator

Steam Bulk Activator1.1.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Steam Bulk Activator to nieskomplikowana, ale momentami bardzo przydatna aplikacja dla graczy komputerowych, którzy muszą aktywować wiele kodów produktów za pośrednictwem Steama.

Choć sam twórca Steam Bulk Activator uważa, że Steam nanosi ograniczenie umożliwiające aktywowanie "zaledwie" 40 kodów produktów na platformie Valve w przeciągu godziny, w istocie nie jest jasne, jaki limit obowiązuje w tym sklepie cyfrowym. Niemniej, gdy dysponujemy więcej niż kilkoma kodami, ich ręczne aktywacja jest nie tyle kłopotliwa, co po prostu czasochłonna. Dlatego też warto skorzystać z opisywanego narzędzia, by przyśpieszyć proces odblokowywania gier za pomocą posiadanych kodów Steam.

Steam Bulk Activator warto zainstalować w momencie, kiedy regularnie kupujemy paczki z grami oferowane w ramach licznych akcji (np. HumbleBundle czy BundleStars), gdzie otrzymujemy listę kodów Steam, które musimy ręcznie skopiować i aktywować przez wspomniany sklep cyfrowy.

Warto odnotować, że korzystanie z Steam Bulk Activator nie skutkuje banem VAC (system wykrywania i zwalczania cheaterów na platformie Valve), a dzięki licencji open-source każdy zainteresowany użytkownik może zajrzeć do kodu źródłowego programu.

Steam Bulk Activator do działania wymaga uruchomienia darmowego klienta platformy Steam i założenia na niej bezpłatnego konta.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCasper BL
Liczba pobrań169
Data aktualizacji24 sty 2018
Rozmiar pliku0.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)