Steam chce nagradzać naszą lojalność zniżkami i podarunkami

Steam chce nagradzać naszą lojalność zniżkami i podarunkami

fot. Steam
fot. Steam
12.05.2020 16:20

Platforma Steam cieszy się niewiarygodną popularnością i ekstremalną lojalnością. Nawet pomimo tego, że Epic Games Store prosperuje sobie całkiem nieźle, wiele osób wyznaje ciągle zasadę "No Steam, no buy". Być może ich oddanie względem korporacji Valve zostanie wkrótce wynagrodzone.

Jeden z twórców serwisu SteamDB, Pavel Djundik ujawnił, że Valve może planować wprowadzenie programu lojalnościowego dla użytkowników Steama. Djundik odnalazł nowe elementy API Steam, które zawierają informacje o systemie punktów, jak i nagród oraz odznak, a także zniżek na gry dla posiadaczy kont Steam.

Ponadto jest tam także wzmianka o systemie kilku reakcji na recenzje użytkowników, z takimi opcjami jak "deep thoughts", "heartwarming", "hilarious", "hot take" i "poetry". Do tej pory Valve pozwalał jedynie na tradycyjne łapki w górę i dół.

Niedawno wyciekły także informacje o letnich przecenach na Steama/ i terminie startu Steam Summer Sale 2020. Według Djundika przewidziany jest on na 25 czerwca 2020 i potrwa do 9 lipca 2020.

Tymczasem Epic Games Store rozdaje darmowe gry co tydzień jak zawsze.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)