Steam Steam 12.04.2021

Strona główna Windows Gry Narzędzia
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Steam to platforma internetowa, która pozwala na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, a także udostępnia szeroką paletę usług od ochrony antypirackiej, po szybkie aktualizacje i wsparcie społeczności.

Steam oferuje graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń czy wspólnej gry. Użytkownik może dodawać do swojego profilu znajomych, rozmawiać na czatach itp. Za pomocą panelu preferencji można wprowadzić zmiany w ustawieniach konta, interfejsie, regionie, z którego pobierane będą materiały czy obsłudze mikrofonu i głośników.

Uwaga!

  • Aby skorzystać z programu, należy zarejestrować się na stronach Steam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ogromna baza gier - tych płatnych oraz darmowych, rozbudowane opcje społecznościowe, personalizacja profilu, wbudowany sklep, kopie zapasowe
brak polskich cen, potrafi obciążyć komputer
ocena użytkownika
15.12.2014 15:36 • Recenzja do wersji 2.50.25.37

Bardzo przyjemny program do zarządzania zakupionych gier na tę platformę. Oferuje więcej gier niż Origin czy Uplay, posiada wciąż aktualizowaną bazę wersji demonstracyjnych, gier przedpremierowych oraz nowości. W panelu swoich gier mamy możliwość tworzenia kopii zapasowych tytułów, by w przyszłości nie ściągać ponownie danych (w przypadku braku nośnika). Profil społecznościowy określa nasze statusy oraz podaje informację ile mamy gier, pokazuje nasze zdobyczne przedmioty w grach lub zapisane przez Nas zrzuty ekranu.

Szybki dostęp do zainstalowanych gier, łatwy zakup gier (dostępne też na Maca), wiele opcji dostępnych podczas gry
Czasami serwery są zbyt przeciążone, dodawanie kontaktów dostępne po zakupieniu gry
ocena użytkownika
08.10.2010 15:40 • Recenzja do wersji 1.0

Platforma Steam pozwala nam na szybki zakup gier oraz bawienie się nimi razem z przyjaciółmi. Umożliwia komunikację głosową i tekstową zarówno podczas grania, jak i zwykłego korzystania z komputera. Podczas gry pozwala nam również na korzystanie z wbudowanej przeglądarki internetowej (jeśli komuś nie chce się minimalizować gry ;) ).

Steam nie zżera dużo zasobów. W stanie spoczynku zużycie RAM wynosi od 3 do 11 MB, natomiast procesora max. 1%.

Sam się też aktualizuje i jest po polsku.

Jako ciekawostkę warto dodać, że od niedawna dostępna jest możliwość aktualizacji sterowników do karty graficznej przez Steam.