Steam Steam 15.10.2020

Strona główna Windows Gry Narzędzia
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Steam to platforma internetowa, która pozwala na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, a także udostępnia szeroką paletę usług od ochrony antypirackiej, po szybkie aktualizacje i wsparcie społeczności.

Steam oferuje graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń czy wspólnej gry. Użytkownik może dodawać do swojego profilu znajomych, rozmawiać na czatach itp. Za pomocą panelu preferencji można wprowadzić zmiany w ustawieniach konta, interfejsie, regionie, z którego pobierane będą materiały czy obsłudze mikrofonu i głośników.

Uwaga!

  • Aby skorzystać z programu, należy zarejestrować się na stronach Steam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ogromna baza gier - tych płatnych oraz darmowych, rozbudowane opcje społecznościowe, personalizacja profilu, wbudowany sklep, kopie zapasowe
brak polskich cen, potrafi obciążyć komputer
ocena użytkownika
15.12.2014 15:36 • Recenzja do wersji 2.50.25.37

Bardzo przyjemny program do zarządzania zakupionych gier na tę platformę. Oferuje więcej gier niż Origin czy Uplay, posiada wciąż aktualizowaną bazę wersji demonstracyjnych, gier przedpremierowych oraz nowości. W panelu swoich gier mamy możliwość tworzenia kopii zapasowych tytułów, by w przyszłości nie ściągać ponownie danych (w przypadku braku nośnika). Profil społecznościowy określa nasze statusy oraz podaje informację ile mamy gier, pokazuje nasze zdobyczne przedmioty w grach lub zapisane przez Nas zrzuty ekranu.

spora liczba tytułów, częste przeceny, sporo gier za free, małe zapotrzebowanie na zasoby komputera, dostępny na system Windows, MacOS i Linux
po za promocjami ceny dość drogie, sporo gier bez języka polskiego pomimo że w sklepach jest również wersja PL
18.12.2012 23:12 • Recenzja do wersji 1.1

Steam sporo przeszedł zanim stał się tym czym jest obecnie. Początkowo podchodziłem do tej platformy z dystansem ale obecnie nie wyobrażam sobie aby jakaś kolejna gra którą nabywam nie mogła podpiąć się pod Steam.
Sporo tytułów znanym i niszowych, podczas promocji (których jest sporo) ceny naprawdę atrakcyjne, podczas instalacji gry/programu Steam automatycznie instaluje potrzebne biblioteki i dodatki, spora liczba graczy.
Częste aktualizacje gier i platformy które są automatycznie wgrywane. Dodatkowo mamy tutaj specjalny portal społecznościowy, komunikator (również głosowy), aplikację do tworzenia filmów i opcję BigPicture (portal dostosowany do dużych ekranów) + zapowiedź wydania własnej konsoli oraz niebawem wydanie wersji na Linuxa (początkowo Ubuntu)