WindowsAkcesoriaInne akcesoriaSteam Mover
Steam Mover ikona

Steam Mover0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Steam Mover to niewielki program umożliwiający przenoszenie gier pobranych ze Steama między rozmaitymi lokalizacjami na dysku twardym komputera.

Czasem zdarza się, że w wyniku braku miejsca na HDD mamy zainstalowane gry na różnych partycjach, a po zakupieniu zewnętrznego nośnika chcielibyśmy umieścić na nim swoją kolekcję pobranych tytułów. Nie musimy jednak ich usuwać i ponownie ściągać, bo możemy skorzystać z aplikacji Steam Mover, które pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu (a niekiedy i transferu, o ile mamy ograniczoną liczbę gigabajtów w pakiecie mobilnym).

Steam Mover nie wymaga instalacji. Ponadto możemy umieścić narzędzie na dowolnym urządzeniu przenośnym, które komunikuje się z PC za pośrednictwem złącza USB.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTraynier.com
Liczba pobrań1 369
Data aktualizacji10 kwi 2019
Rozmiar pliku1.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Steam Mover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)