Steam News Hub. Dostarczy wiadomości o twoich ulubionych grach

fot. Steam
fot. Steam

15.12.2020 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Steam to nadal synonim grania na PC, ale ta platforma jest równie mocno ugruntowana, co w wielu kwestiach zakorzeniona w przeszłości. Nadszedł kolejny krok ze strony Valve, aby to odmienić. Firma wprowadziła News Hub, nową zakładkę, która dostarczy nam spersonalizowanych aktualności.

Odświeżona funkcjonalność jest dostępna z menu "Sklep" i zakładki "Aktualności". Do korzystania z niej niezbędne jest zalogowanie się.

Co się tutaj zmieniło? Otóż sekcja Aktualności pokazuje najnowsze wiadomości o grach, w tym komunikaty deweloperów, bazując na naszej historii uruchomionych tytułów, liście życzeń oraz gier, które śledzimy.

Co ciekawe, w tej nowej sekcji można dodawać także ulubione strony poświęcone grom wideo, aby czytać skrócone lub pełne wersje artykułów z tego poziomu, a także oglądać materiały wideo.

Oprócz tego, jeśli w sekcji Aktualności pojawią się wydarzenia będzie można je dołączyć do naszego Kalendarza Google lub pobrać w formacie iCal.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

fot. dobreprogramy.pl/Jakub Krawczyński

Tak więc zamiast identycznego wyglądu działu Aktualności dla wszystkich, od teraz Steam będzie je specjalnie personalizował dla każdego z osobna. Oczywiście znajdzie się tam sekcja "wyróżnione", która będzie dotyczyć najpopularniejszych gier. Wydaje się to dość przydatna zmiana, szczególnie dla osób, które spędzają dużo czasu na przeglądaniu Steama.

[frame]Steam na Windowsa i inne platformy jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)