Steam to nadal synonim grania na PC, ale ta platforma jest równie mocno ugruntowana, co w wielu kwestiach zakorzeniona w przeszłości. Nadszedł kolejny krok ze strony Valve, aby to odmienić. Firma wprowadziła News Hub, nową zakładkę, która dostarczy nam spersonalizowanych aktualności.

bEUnubtx

Odświeżona funkcjonalność jest dostępna z menu "Sklep" i zakładki "Aktualności". Do korzystania z niej niezbędne jest zalogowanie się.

Co się tutaj zmieniło? Otóż sekcja Aktualności pokazuje najnowsze wiadomości o grach, w tym komunikaty deweloperów, bazując na naszej historii uruchomionych tytułów, liście życzeń oraz gier, które śledzimy.

Co ciekawe, w tej nowej sekcji można dodawać także ulubione strony poświęcone grom wideo, aby czytać skrócone lub pełne wersje artykułów z tego poziomu, a także oglądać materiały wideo.

bEUnubtz

Oprócz tego, jeśli w sekcji Aktualności pojawią się wydarzenia będzie można je dołączyć do naszego Kalendarza Google lub pobrać w formacie iCal.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

fot. dobreprogramy.pl/Jakub Krawczyński

Tak więc zamiast identycznego wyglądu działu Aktualności dla wszystkich, od teraz Steam będzie je specjalnie personalizował dla każdego z osobna. Oczywiście znajdzie się tam sekcja "wyróżnione", która będzie dotyczyć najpopularniejszych gier. Wydaje się to dość przydatna zmiana, szczególnie dla osób, które spędzają dużo czasu na przeglądaniu Steama.

bEUnubtF

[frame]Steam na Windowsa i inne platformy jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (3)
bEUnubuv