SteelSeries Siberia v2 dla iPada i nie tylko

SteelSeries Siberia v2 dla iPada i nie tylko09.09.2011 22:33

SteelSeries Siberia v2 for iPod, iPhone and iPad to słuchawki zaprojektowane dla iPodów, iPhone'ów i iPadów, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby podłączyć je do innego przenośnego odtwarzacza.

Słuchawki wyróżnia wysoka jakość wykonania — doskonałe materiały i idealnie spasowane. Szczególnie to drugie doceni każda długowłosa osoba, której włosy „wkręcały się” w szpary między kiepsko pasującymi do siebie elementami słuchawek. Materiałowy pas utrzymujący słuchawki na głowie bardzo dobrze odciąża i pozwala spędzić wiele godzin w słuchawkach, również w ruchu. Materiał skóropodobny na muszlach bardzo dobrze przylega do głowy i nie powoduje dyskomfortu czy pocenia, choć mógłby zapewniać lepsze tłumienie odgłosów zewnętrznych.

350011044653131713

Ogromną zaletą słuchawek jest chowany mikrofon na elastycznym pręcie. Jakość dźwięku zbieranego przez mikrofon w niczym nie ustępuje innym headsetom tej klasy, ale wygoda wynikająca z możliwości ukrycia mikrofonu jest nieoceniona. Z kolei dźwięk, który słyszymy, ma charakterystykę przystosowaną do rozmów i filmów. Najintensywniej przenoszone są częstotliwości charakterystyczne właśnie dla mowy, co z jednej strony może zniechęcić osoby lubiące posłuchać muzyki z wyraźnymi basami, ale z drugiej podkreśla uniwersalność słuchawek.

Mający zaledwie 1 metr kabel jest idealny jeśli urządzenie odtwarzające jest przede mną (tablet) lub w kieszeni (telefon), przy komputerze stacjonarnym lub konsoli trzeba się już zastanowić nad innym modelem z dłuższym kablem lub zainwestować w stosowny przedłużacz. Całość zamyka elegancki, cyfrowy regulator głośności. Testowany model był biały, ale producent w ofercie ma również inne kolory słuchawek z tej linii: pomarańczowe, czerwone, granatowe, zielone i czarne, oraz specjalną edycję Natus Vincere w kolorze żółtym.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Największą wadą headsetu SteelSeries Siberia v2 jest cena, wynosząca blisko 300 zł. Pomijając to do słuchawek nie można mieć większych zastrzeżeń, szczególnie jeżeli szukacie tego typu produktu pod kątem wideokonferencji czy oglądania filmów. Do słuchania muzyki lepiej chyba jednak wybrać coś innego, z mocniejszym basem i lepszym odseparowaniem od tego co słychać na zewnątrz.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)