AndroidArchiwumProgramy archiwalneSteganos Online Shield VPN
Steganos Online Shield VPN ikona

Steganos Online Shield VPN

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steganos Online Shield VPN to niewielka aplikacja dla platformy Android, która pozwala na zabezpieczenie komunikacji pomiędzy użytkownikiem a usługami docelowymi podczas korzystania z niezabezpieczonej sieci. Aplikacja ta tworzy bezpieczny kanał (VPN) który uniemożliwia podsłuchiwanie ruchu sieciowego, w efekcie chroni tak prywatność jak i dane wprowadzane przez użytkownika na witrynach internetowych.

Dzięki wykorzystaniu aplikacji Steganon użytkownik może bezpiecznie korzystać z niezabezpieczonych sieci bezprzewodowych takich jak darmowe hostpoty w restauracjach czy na lotniskach. Bez zastosowania rozwiązań takich jak VPN, korzystanie z nich naraża użytkownika na możliwość podsłuchania ruchu przez osoby trzecie i uzyskanie danych prywatnych jak np. login i hasło wprowadzane do zalogowania na stronie internetowej. Aplikacja daje do dyspozycji zautomatyzowany system VPN pozwalający na zabezpieczenie w takich sytuacjach. Użytkownik może skorzystać z serwera w kilku krajach: Japonii, Francji, USA, Szwajcarii, Singapurze, Hiszpanii, Niemczech, Egipcie, Rumunii, Wielkiej Brytanii i Turcji. Cała obsługa sprowadza się jedynie do przeciągnięcia palcem ikony tarczy – wtedy urządzenie łączy się z serwerami producenta i tworzy bezpieczny kanał. Sam system Android może wyświetlić prośbę o autoryzowanie aplikacji do zarządzania połączeniami VPN.

Aplikacja jest udostępniana za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim. Nie wyświetla ona żadnych reklam i bez posiadania płatnej subskrypcji pozwala na wykorzystanie miesięcznie maksymalnie 500 MB transferu. Z poziomu aplikacji możliwy jest zakup usługi nieograniczonego transferu w opcji miesięcznej lub rocznej. Bezpośrednio z niej możemy także na wybraną skrzynkę email wysłać informację o wersji aplikacji dla systemu Windows.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań279
Data aktualizacji9 lut 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Steganos Online Shield VPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)