MacOSBezpieczeństwoOchrona prywatnościSteganos Online Shield VPN
Steganos Online Shield VPN ikona

Steganos Online Shield VPN

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Steganos Online Shield VPN to narzędzie dla osób, które cenią sobie prywatność w trakcie korzystania z sieci. Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES w celu zapewniania bezpieczeństwa w codziennej pracy.

Opisywany program idealnie sprawdza się podczas surfowania w sieci w miejscach publicznych, gdzie łatwo może dojść do przechwycenia prywatnych danych użytkownika. Jednocześnie za sprawą Steganos Online Shield VPN osoba korzystająca z internetu zyskuje całkowitą wolność, jeśli chodzi o dostęp do informacji (aplikacja znosi blokady regionalne, więc można przeglądać także WWW niedostępne dla lokalizacji geograficznej użytkownika).

Steganos Online Shield VPN charakteryzuje się bardzo przejrzystym interfejsem i prostotą użytkowania. Poszczególne opcje aktywujemy i dezaktywujemy jednym przesunięciem myszy. W ten sposób możemy włączyć ogólną ochronę, zapobiec śledzeniu naszej aktywności (także na Facebooku i Twitterze), wyłączyć wyświetlanie reklam na stronach internetowych, a także zdefiniować opcję, która sprawi, że wszystkie "ciasteczka" będą usuwane po skończeniu pracy.

Warto dodać, że Steganos Online Shield VPN przedstawia także listę urządzeń dostępnych w sieci, które mogą stanowić zagrożenie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań85
Data aktualizacji9 lip 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Steganos Online Shield VPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)