bDZnBZmJ
Stellar Data Recovery for iPhone ikona

Stellar Data Recovery for iPhone4.2

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychStellar Data Recovery for iPhone
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stellar Data Recovery for iPhone to narzędzie do odzyskiwania danych, które zostały utracone w wyniku awarii sprzętowej lub też przypadkowo usunięte przez użytkownika.

bDZnBZmL

Wbrew temu, co sugeruje nazwa, aplikacja skierowana jest do nie tylko do posiadaczy iPhone’ów, ale również iPadów. Dzięki niej możemy przywrócić utracone zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości, zawartość kalendarza, historię połączeń i nie tylko. Stellar Data Recovery for iPhone postara się odzyskać wiadomości użytkownika z popularnych komunikatorów, takich jak: WhatsApp, WeChat, Line, Viber, Tango oraz Kik.

Za pomocą Stellar Data Recovery for iPhone można przywracać dane z zaszyfrowanych plików kopii zapasowych iTunes. Aplikacja zawiera funkcję umożliwiającą obejście zabezpieczenia, którą można aktywować bez dysponowania specjalistyczną wiedzą. Program obsługuje także usługę iCloud, pozwalając na odzyskiwanie danych przechowywanych „w chmurze” firmy Apple, więc jeśli usunęliśmy pliki przez pomyłkę, ponownie zyskamy do nich dostęp do skorzystaniu z opisywanego narzędzia.

Stellar Data Recovery for iPhone jest kompatybilny z iPhone’ami w wersjach X, 8 Plus, 8, 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, 6 Plus, 6, 5S, 5c, 5, 4S oraz 4.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań83
Data aktualizacji9 gru 2018
Rozmiar pliku50.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Stellar Data Recovery for iPhone ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnBZnq
bDZnBZnH