Street View zaktualizowane — Google sfotografował na nowo 250 tys. mil dróg

Street View zaktualizowane — Google sfotografował na nowo 250 tys. mil dróg

Wojciech Cybulski
12.10.2012 10:19, aktualizacja: 12.10.2012 12:16

Google — jak sam chwali się na blogu — przeprowadził właśnie największą w historii aktualizację Street View. W usłudze podwojona została liczba specjalnych stref, które można oglądać w ramach usługi i zaktualizowano zdjęcia dróg o łącznej długości 250 tysięcy mil (ponad 400 tysięcy kilometrów).

Google zwiększył zasięg oraz zaktualizował bazę Street View w takich krajach jak Makao, Singapur, Szwecja, USA, Tajlandia, Tajwan, Włochy, Wielka Brytania, Dania, Norwegia oraz Kanada. Nowo uruchomione zbiory specjalne dotyczą zaś obszaru Afryki Południowej, Japonii, Hiszpanii, Francji, Brazylii, Rosji i Meksyku. Z bliższych nam ciekawostek można wymienić choćby Pałac carycy Katarzyny II w Petersburgu (w ramce powyżej), klasztor Terapontowski niedaleko miasta Kiriłłow czy duński zamek Kronborg.

Realizowana przez Google usługa Street View jest bezkompromisowym projektem pozwalającym odbywać wirtualne podróże i kompleksowo planować prawdziwe wojaże. Dzięki możliwości prześledzenia tras po przyjeździe na miejsce czujemy się tak, jakbyśmy już tu byli. Jeszcze kilkanaście lat temu było to nie do pomyślenia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)