Strzelanka czy gra logiczna? Ogrywamy SUPERHOT

Strzelanka czy gra logiczna? Ogrywamy SUPERHOT

Strzelanka czy gra logiczna? Ogrywamy SUPERHOT
26.02.2016 11:56

W 2013 roku kilku zapaleńców postanowiło wziąć udział w maratonie i napisać strzelankę w tydzień. Pomysł na czas płynący tylko wtedy, gdy gracz porusza swoją postacią, pożyczyli z flashowej gry Time4Cat. Podczas maratonu powstały 3 poziomy, a pomysł okazał się na tyle interesujący, że doczekał się pełnowymiarowego rozwinięcia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W maju 2014 roku uruchomiona została kampania na Kickstarterze, dzięki której powstały kolejne poziomy gry, doszły kolejne bronie, a nawet możliwość grania na goglach VR. Zbiórka była wielkim sukcesem. Wystarczyły 23 godziny, by w pełni sfinansować grę. W międzyczasie SUPERHOT dostał zielone światło w programie Steam Greenlight. Choć to tytuł niezależny i dość prosty, jest jedną z głośniejszych polskich gier, o jakich ostatnio mieliśmy przyjemność pisać.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych minut z gry. Wedug nas gra ma spore szanse na sukces, a w zasadzie można powiedzieć, że już sukces odniosła. Zapraszamy także do lektury recenzji SUPERHOT. Podczas ogrywania filmu jeszcze nie znaliśmy cen gry, ale dziś już wszystko jest jasne. Na Steamie można kupić SUPERHOT w promocyjnej cenie za 20,69 euro, normalna cena to 22,99 euro. W polskich sklepach można kupić grę za 65 złotych w pudełku lub 68 złotych w wersji cyfrowej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)