WindowsGryLogiczne i karcianeSudoku Up 2020

Sudoku Up 2020

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sudoku Up 2020 to propozycja do osób, które lubią spędzać wolny czas na główkowaniu nad zagadkami. Studio TreeCardGames stworzyło produkcję, która wprowadza sporo urozmaiceń do rozwiązywania zwykłego, klasycznego Sudoku.

Nietypowa rozgrywka, dużo możliwości

Sudoku to gra, w której na planszy 9x9 trzeba tak wpisywać cyfry od 1 do 9 w konkretne pola, aby w żadnej kolumnie, wierszu ani polu 3x3 nie pojawiła się ta sama cyfra drugi raz. Poziomów trudności jest pięć: bardzo łatwy, łatwy, średni, trudny i bardzo trudny. Poza zwykłą grą, możliwy jest wybór “Sudoku dnia”, gdzie codziennie pojawiać się będzie nowa kombinacja do rozwiązania.

Przy pierwszym uruchomieniu Sudoku Up 2020 gracz ma możliwość wybrania swojej nazwy oraz awatara z dużej puli dostępnych obrazków, od ludzi po bajkowe stworzenia. Następnie pojawia się lista z dwunastoma dostępnymi motywami podstawowymi.

Motywy to nie tylko kolor tła czy planszy, ale również wprowadzenie do gry obrazków, emoji czy kolorowych piłek (zamiast cyfr), które co prawda zasad gry nie zmieniają, ale na pewno mogą wprowadzić pewien element utrudnienia. Motywy nie są jednak jedynymi dostępnymi opcjami. Gracz po wybraniu któregoś z nich może bowiem uznać, że sam zdecyduje o widocznych elementach. Istnieje kilkadziesiąt opcji dostosowania wyglądu cyfr czy obrazków, koloru tła, ramki i planszy.

W Sudoku Up 2020 można sprawdzać swoje statystyki, także w formie graficznej dla zwiększenia czytelności. Dostępna jest również opcja wydrukowania aktualnie wyświetlanej planszy Sudoku. Dla najbardziej zapalonych graczy dodano notes, który pozwala zapisać swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące danej rozgrywki, aby móc wrócić do nich później.

W wersji demonstracyjnej ograniczono liczbę możliwych kombinacji. Poza tym, wszystkimi dostępnymi opcjami można się cieszyć przez trzydzieści dni.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTreeCardGames
Liczba pobrań138
Data aktualizacji28 lip 2020
Rozmiar pliku19.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)