WindowsGryAkcja i strzelankiSunset Overdrive

Sunset Overdrive

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sunset Overdrive to pełna humoru strzelanka w klimacie futurystycznym, stworzona przez studio Insomniac Games. Gracz wcieli się w sprzątacza lub sprzątaczkę, który będzie walczył z całymi hordami mutantów i eksplorował sandboxowy świat gry.

Fabuła i rozgrywka

Jest rok 2077, korporacja Frizzco postanawia wprowadzić na rynek napojów energetycznych swój własny produkt – OverCharge Delirium XT. Szybko jednak okazuje się, że energetyk ten wypity przez człowieka zamienia go w przeraźliwego mutanta, co naturalnie wywołuje ogromny chaos.

Śmiercionośnych narzędzi, które mogą wpaść w ręce protagonisty jest całe mnóstwo. Poza klasycznym rewolwerem spotkać się będzie można nawet z wyrzutnią kul do kręgli, harpunami, kwasem czy bronią, której amunicję stanowią pluszowe zabawki.

Głównym wrogiem w grze są mutanci czyli inaczej OverCharge Drinkers (OD). Poza zwykłymi, klasycznymi OD zdarzają się tacy, którzy będą stanowili trochę większe wyzwanie, przykładowo Winger, który potrafi latać i atakować bohatera z powietrza, albo Herker, gigantyczny mutant rzucający innymi mniejszymi potworami.

Drugim wrogiem w grze są wariaci (Scabs), którzy korzystając z panującego chaosu postanawiają terroryzować bezbronnych ocalałych mieszkańców Sunset i uzbrojeni w skradzioną broń strzelają do kogo tylko się da.

W Sunset Overdrive postawiono przede wszystkim na swobodę. Otwarty świat nie stawia przez graczem żadnych granic. Dynamiki dodaje możliwość wykonywania przeróżnych trików, ślizgania po liniach wysokiego napięcia, biegania po ścianach oraz wspinania się na wszelkie przeszkody.

Nie brakuje również specjalnych ulepszeń. Dzięki wykańczaniu wrogów na różne efektowne sposoby, zapełnia się specjalny wskaźnik, który odblokowuje nowe boostery. Dodatkowo, wygląd głównego bohatera w Sunset Overdrive może zostać dowolnie dostosowany do gustu gracza. Zmienić da się fryzurę, rysy twarzy czy ubrania oraz ustawić imię postaci.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: Intel Core i5 3470 (3.0 GHz) lub AMD-FX-6300
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Grafika: GeForce 750 Ti lub AMD Radeon R7 260X
  • Dysk: 30 GB
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań16
Data aktualizacji7 wrz 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)