Super Mario Run w polskim App Store. Nintendo liczy na spory zarobek

Super Mario Run w polskim App Store. Nintendo liczy na spory zarobek

15.12.2016 19:59, aktual.: 16.12.2016 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na Super Mario Run czekało wielu graczy, zwłaszcza za Oceanem. Dość wspomnieć, że kilka dni przed premierą gra była zainstalowana na urządzeniach mobilnych z jabłkiem na półkach w sklepach Apple'a. Napięcie sięgnęło zenitu i oto jest – Super Mario Run dla systemu iOS 8.0 i nowszych. Reklama się przyda, bo pełna wersja gry (odblokowanie wszystkich plansz, bilety do poziomów i niespodzianka) kosztuje 10 euro.

Super Mario Run to gra dość prosta, ale mimo tego skazana na sukces. W grze Mario biegnie przed siebie, a zadaniem gracza jest wykonywanie popisowych skoków. Im lepiej rozłożone w czasie będą dotknięcia ekranu, tym więcej popisowych akrobacji wykona hydraulik w czerwonej czapce. Przy okazji przemieszczania się po planszach trzeba też zbierać monety. Celem gry jest oczywiście uratowanie Księżniczki z rąk Bowsera, ale to nie koniec. Twórcy gry zadbali także o angażujący tryb budowania własnego królestwa za monety i żaby, a także o codzienne wyzwania i możliwość zmierzenia się z innymi graczami. Ponadto można odblokować nowe postacie, zarabiając monety.

SUPER MARIO RUN Gameplay

Grę można pobrać za darmo i sporo w nią pograć (4 pierwsze plansze), ale nie oznacza to, że jest darmowa. Jej koszt w Polsce to 10 euro – sporo, ale z pewnością znajdą się tysiące graczy skłonnych za nią zapłacić. Co więcej, gra wymaga ciągłego połączenia z Internetem, co ma rzekomo uniemożliwić piractwo. Zobaczymy, czy się uda.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)