Super Monday Night Combat na weekend

Redakcja

20.07.2012 18:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Super Monday Night Combat - świetną strategiczną grę akcji w pełni nastawioną na multiplayer. Stanowi ona kontynuację wcześniejszej wersji gry debiutującej na konsolach o bardzo podobnym tytule - Monday Night Combat.

Ta pozycja to pewnego rodzaju połączenie takich hitów jak League of Legends oraz Team Fortress 2 - bardzo popularnego groteskowo-komiksowego FPS-a.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("smnc360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 108, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"smnc-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120710161228.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/smnc-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/smnc-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/smnc-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/smnc-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Myślą przewodnią, na której opiera się pomysł gry, jest podzielenie graczy na 6 unikatowych klas, a następnie przyporządkowanie ich do dwóch pięcioosobowych drużyn, Iceman i Hotshots celem wzajemnej rywalizacji. Mimo iż swoich sił możemy próbować w kilku dostępnych trybach na różnorakich mapach, to cel przewodni zawsze jest ten sam. Należy czym prędzej doprowadzić grupę swoich robotów, które również walczą w międzyczasie w naszym imieniu, do specjalnej kuli z pieniędzmi, a następnie ją zdobyć. Przeciwna drużyna dąży do tego samego stawiając nam jednocześnie zbrojny opór.

Twórcom projektu, podobnie jak w przypadku Team Fortress, doskonale udało się odejść od efektów świata współczesnego nadając grze klimatu komediowo-komiksowego. Wszystkie dostępne postaci są nieco przejaskrawione, wręcz karykaturalne, co nie tylko dodaje całości pewnej groteskowości, ale również uwydatnia wszystkie najważniejsze, indywidualne właściwości psychomotoryczne każdej z postaci.

Super Monday Night Combat posiada świetną oprawę audiowizualną, dzięki której od gry naprawdę ciężko się oderwać. Osobliwy, satyryczny klimat świetnie dopasowuje się do konwencji zabawy, ale zabawy ambitnej, bo wymagającej strategii oraz umiejętności gry zespołowej. Ten tytuł to bez wątpienia kolejny przykład na to, że fajne FPS-y to nie tylko te, które do bólu oddają realistyczny klimat prawdziwego pola walki.

Grę Super Monday Night Combat można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Akcja.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź przenośnego Assassin's Creed III, czyli Liberation na PlayStation Vita, a także recenzje platformówkowego Spelunky z Xbox Live Arcade i nieco niedocenianej strzelanki Inversion.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Renegade X na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (10)