WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWSuperbird
Superbird ikona

Superbird78.0.3904.87

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Superbird to darmowa przeglądarka stron internetowych, charakteryzująca się wyjątkowo szybkim i bezproblemowym działaniem. Producent tego programu zadbał również o bezpieczeństwo użytkownika surfującego po sieci oraz stabilność aplikacji.

Co ciekawe, Superbird bazuje na otwartym kodzie źródłowym innej przeglądarki, Google Chrome (dlatego też interfejs obu narzędzi jest do siebie bardzo podobny), ale w przeciwieństwie do niej program nie wysyła żadnych informacji do Google, takich jak na przykład lista odwiedzanych stron. Istotną cechą jest możliwość zainstalowania rozmaitych rozszerzeń, wśród których znajdziemy różnorodne motywy oraz pluginy.

Superbird, podobnie jak Google Chrome i wiele innych popularnych przeglądarek internetowych, takich jak Opera, Firefox czy Internet Explorer, jest w pełni darmowy. Instalacja tego programu przebiega niezwykle sprawnie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.457 ocen
Twoja ocena
ProducentSuperbird
Liczba pobrań19 902
Data aktualizacji14 kwi 2021
Rozmiar pliku116.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Superbird ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)