Świat Cyberpunk 2077 będzie znacznie większy niż w Wiedźminie 3

Świat Cyberpunk 2077 będzie znacznie większy niż w Wiedźminie 3

11.03.2016 10:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiedźmin 3 to ogromny sukces, co potwierdzają dane przedstawiona na konferencji CD Projekt Red podsumowującej miniony rok pod względem finansowym. Przy tej okazji przedstawiciele studia podzielili się także planami i strategią, jaką mają zamiar obrać w najbliższej przyszłości. Najważniejsze jednak, że nie zabrakło informacji o kolejnej produkcji studia, Cyberpunk 2077.

Najpierw jednak o planach dotyczących ogółu działalności. Jak informuje Dual Shockers, CD Projekt Red opracował strategię na 2017-2021, której podstawą będzie wydanie w tym czasie dwóch wysokobudżetowych (AAA) gier RPG. Jedną z nich będzie oczywiście Cyberpunk, o drugiej wciąż nie wiadomo nic.

Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

Oczywiście będzie to pociągało za sobą rekrutacje: możliwe, że aby zrealizować swoje plany, studio będzie potrzebowało nawet dwukrotnie więcej pracowników, niż aktualnie około 400 zatrudnionych. Nie środek jest jednak najważniejszy a cel, a tym jest, przynajmniej na razie Cyberpunk 2077, który, w dużym skrócie, ma być w każdym aspekcie większy niż Wiedźmin 3. Jak to uzyskać? Można zakładać, że miasto, w którym będzie toczyć się akcja, będzie wielopoziomowe.

Niestety nie ujawniono żadnych nowych szczegółów, jednak podczas spotkania w przypadku nowej gry CD Projekt Red używano właśnie nawiązań do jej wielkości. To zaś pozwala twierdzić, że powierzchnia świata o wielkości blisko 140 km2 z Wiedźmina 3 w porównaniu z Cyberpunkiem będzie istotnie mniejsza. Nie wiadomo kiedy gra będzie dostępna, niemniej jeszcze w tym roku do fanów gier studia trafi dodatek Krew i Wino do Wiedźmina 3.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)