Świąteczny konkurs o bezpieczeństwie. Jak rozpoznasz i pokonasz nieznane zagrożenie?

Świąteczny konkurs o bezpieczeństwie. Jak rozpoznasz i pokonasz nieznane zagrożenie?

Świąteczny konkurs o bezpieczeństwie. Jak rozpoznasz i pokonasz nieznane zagrożenie?
Oskar Ziomek
12.12.2018 15:26, aktualizacja: 12.12.2018 17:12

Grudzień i okres świątecznych zakupów, także tych internetowych, to świetny moment, by zastanowić się nad zapewnieniem sobie bezpieczeństwa w sieci. Najlepszą ochroną jest oczywiście zdrowy rozsądek, ale przeglądając ciekawe oferty i promocje łatwo o nim zapomnieć i w pośpiechu popełnić niejeden błąd, a tutaj z pomocą przyjdzie oprogramowanie antywirusowe.

By zapewnić Wam trochę rozrywki w przerwie od świątecznych porządków, przygotowaliśmy konkurs, w którym będziecie mieli okazję wykazać się kreatywnością właśnie w kontekście bezpieczeństwa. Jest o co walczyć – nagrody trafią aż do 51 osób. Zwycięzca zgarnie komputer ASUS z odłączaną klawiaturą, który świetnie sprawdzi się w podróży.

W dobie wszechobecnych zagrożeń czyhających na użytkownika przeglądającego internet, trudno wyobrazić sobie dziś korzystanie z komputera bez choćby najprostszej formy ochrony. Instalacja pakietu antywirusowego i korzystanie z zapory to szansa na zatrzymanie wszystkich znanych dotąd zagrożeń, ale warto mieć na uwadze, że twórcy szkodliwego oprogramowania nie zwalniają tempa i w każdej chwili są gotowi zaatakować w nieznany dotąd sposób.

Każda taka sytuacja to nowe wyzwanie dla analityków bezpieczeństwa związanych z zabezpieczeniami. To od ich odkryć i sugestii w dużej mierze zależy dalszy rozwój oprogramowania. W przygotowanym przez nas konkursie będziecie mieli szansę sprawdzić swoją kreatywność, wcielając się w rolę jednego z pracowników mających na co dzień styczność z zagrożeniami.

Konkurs!

Przygotowany przez nas konkurs odbywa się na naszym profilu na Facebooku i tam też należy udzielać odpowiedzi na pytanie konkursowe. Sprawdźcie, jakie jest Wasze zadanie!

[fb=https://www.facebook.com/305335630685/posts/10156070676650686]Na odpowiedzi czekamy do 16. grudnia do końca dnia. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem jego regulaminu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany ani administrowany bądź współadministrowany przez Facebook.

Nagrody

W konkursie jest o co walczyć, bo nagrody trafią łącznie do 51 osób. Wytypujemy jedną nagrodę główną oraz 50 Zwycięzców II stopnia.

1 × ASUS Transformer T101HA

Autor najciekawszego zgłoszenia konkursowego otrzyma komputer ASUS Transformer T101HA. To urządzenie z odłączaną klawiaturą, które świetnie sprawdzi się przede wszystkim w podróży, kiedy znaczenie mają niewielki rozmiar i masa.[img=Windows10]Za wydajność urządzenia odpowiada procesor Intel Cherry Trail Quad-Core Z8350 oraz 4 GB pamięci operacyjnej. Dużą zaletą jest energooszczędność: akumulator pozwala nawet na 11 godzin oglądania filmów bez konieczności sięgania po ładowarkę.

50 × licencja na oprogramowanie antywirusowe

Nagrody trafią także do kolejnych 50 zwycięzców, a będą nimi licencje na oprogramowanie antywirusowe.

Obraz

Jak widać, jest więc o co walczyć, zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)