WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuSwordSoft Screenink
SwordSoft Screenink ikona

SwordSoft Screenink1.0.9.393

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Screenink to niewielkich rozmiarów aplikacja, która pozwala na przygotowanie zrzutu ekranowego (lub jedynie wskazanego obszaru w formie prostokąta bądź innego dowolnego kształtu) i opatrzenie go stosowną adnotacją.

Za pomocą Screeninka wytniemy na przykład fragment prezentacji ze strony internetowej i umieścimy go w nowym pliku, gdzie przygotujemy stosowny opis przy wykorzystaniu rozmaitych czcionek i różnych kolorów, a nawet opatrzymy go dodatkowym oznacznikiem (np. strzałką). Tak stworzony dokument będziemy mogli zapisać do jednego z najpopularniejszych formatów, takich jak BMP, JPG, JPEG czy PNG. Wspomniane operacje można przeprowadzić również bezpośrednio na otwartej stronie internetowej lub pliku zaimportowanym z dysku twardego bądź innego urządzenia.

Screenink jest niezwykle prosty w użyciu i posiada nieskomplikowany interfejs użytkownika. Warto wspomnieć, że w razie niepowodzenia aplikacja zawiera funkcję cofania i powtarzania wykonanych czynności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSwordSoft
Liczba pobrań287
Data aktualizacji1 lip 2014
Rozmiar pliku6.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SwordSoft Screenink ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)