Swype dla iOS za darmo i ze wsparciem dla języka polskiego

Swype dla iOS za darmo i ze wsparciem dla języka polskiego

Swype dla iOS za darmo i ze wsparciem dla języka polskiego
Paweł Piskurewicz
06.11.2014 10:34

Wraz z nową wersją systemu iOS posiadacze iPhone'ów i iPadów otrzymali możliwości zamiany systemowej klawiatury na dowolną inną, dostępną w sklepie App Store. Nie trzeba było długo czekać aby w jego zbiorach pojawiły się dobrze znane z Androida klawiatury w tym Swype. Niestety do niedawna był on nieprzydatnych dla osób piszących po polsku.

Dzięki ostatniej aktualizacji Swype na iOS doczekał się wsparcia dla wielu dodatkowych języków w tym języka polskiego. Ale to nie koniec niespodzianek. Dziś jego cena została zmieniona z 0,89 € na darmową. Nie wiemy czy jest to czasowa promocja czy też stałą obniżka, ale na pewno warto z niej skorzystać i samemu sprawdzić Swype.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wprawdzie wersja przeznaczona systemowi iOS jest nieco uboższa od tej znanej posiadaczom Androida, ale swoje podstawowe zadanie spełnia bardzo dobrze. Obsługuje pisanie za pomocą gestów, tworzenie własnego słownika czy też zmianę skórek. Aby w pełni wykorzystać jej możliwości należy nadać jej pełne prawa w ustawieniach (Ustawienia-> Ogólne->Klawiatura->Klawitury->Swype). Jeżeli zastanawialiście się czy warto zakupić Swype teraz jest ku temu dobra okazja. Aplikację możecie pobrać z naszej bazy zarówno w wersji dla iOS jak i Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)