Syberia II za darmo na Origin, Syberia III w kwietniu

Syberia II za darmo na Origin, Syberia III w kwietniu

Syberia II za darmo na Origin, Syberia III w kwietniu
08.03.2017 14:53, aktualizacja: 12.10.2017 12:31

Na platformie Origin do zgarnięcia jest, zupełnie za darmo, Syberia II. Warto ją sobie odświeżyć przed premierą kolejnej części, zaplanowanej na 20 kwietnia.

Syberia to jedna z najlepiej znanych przygodówek typu point-and-click, w której Kate Walker, prawniczka trudniąca się poszukiwaniem skarbów, której towarzyszy wyspecjalizowany robot o imieniu Oskar. Rozgrywka jest bardzo klasyczna – trzeba gromadzić przedmioty, analizować dokumenty, rozwiązywać zagadki i kojarzyć fakty.

Exclusive GOG.com trailer for Syberia 2

Nad trzecią częścią przygód Kate Walker czuwa Benoît Sokal – ten sam belgijski rysownik, który ożywiał Kate Walker w poprzednich częściach gry. Jeśli ktoś nie grał w starsze Syberie i nie planuje przechodzić teraz „dwójki”, nie musi się martwić, bo znajomość fabuły nie będzie w „trójce” niezbędna. Choć poruszamy się po terenach zamieszkanych przez plemię Jukol (Youkol), z którym spotkaliśmy się już w Syberii II, gra podejmie zupełnie nowe wątki.

Jeśli lubicie gry przygodowe, nie ma nad czym się zastanawiać. Warto zagrać w Syberię II. Gra skończy w tym miesiącu 13 lat i doskonale się starzeje. By zagrać, potrzebny będzie klient Origin.

Na Origin można zdobyć grę na Windowsa. Jeśli ktoś gra na macOS, może kupić Syberię I i Syberię II na GOG.com, gdzie zostały przecenione aż o 80% w ramach wiosennej wyprzedaży. Obie części można mieć za niecałe 17 zł.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)