Sygic: kolejna nawigacja offline dostępna na Windows Phone

Sygic: kolejna nawigacja offline dostępna na Windows Phone
Paweł Piskurewicz

28.01.2015 10:58, aktual.: 28.01.2015 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj wieczorem wspominaliśmy o 12 urodzinach popularnej nawigacji AutoMapa. Choć nie jest ona dostępna na Windows Phone, to posiadacze tego systemu mają inny powód do radości. Od wczoraj mogą korzystać z aplikacji Sygic: GPS Navigation.

Sygic działa w pełni offline i oferuje podstawowe funkcje za darmo. Korzysta z map firmy TomTom. Opcje premium możemy wykupić za pomocą jednorazowej opłaty (wysokość zależy od wybranego pakietu map i aktualnych promocji). Aby zapoznać się z możliwościami programu po zainstalowaniu otrzymujemy 7 dni na testy. Uczciwe rozwiązanie. Dodatkowo w sklepie znajdziemy także HD Traffic (aktualne informacje o wydarzeniach na drodze) oraz Wyświetlacz przezierny, który pozwoli wyświetlić nawigację na szybie naszego pojazdu.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Interfejs aplikacji w całości dopasowano do specyfiki Windows Phone. Nie jest to częste przy nawigacjach, tym bardziej warto zwrócić na ten element uwagę. Sygic prezentuje się ładnie, do tego działa płynnie. W przeciwieństwie do nawigacji od Nokii oferuje spore możliwości konfiguracji trasy (w tym wybór jednej z 3 proponowanych) oraz działania aplikacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja Sygic dla Windows Phone sprawuje się bardzo dobrze. Pod względem wykonania może bez problemu konkurować z innymi nawigacjami offline dostępnymi na ten system. Jednak najważniejszym elementem w tego typu programach są mapy oraz mechanizm wyznaczania trasy. Każdy może ocenić je sam korzystając z wspomnianego już siedmiodniowego okresu próbnego. Sygic znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)