bEpHMHtx
Sync Mobile ikona

Sync Mobile4.8.4

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sync Mobile to oficjalna aplikacja kliencka internetowego banku Alior Sync. Podobnie do aplikacji innych banków, ta również pozwala użytkownikowi na zarządzanie kontem z poziomu urządzenia mobilnego, a także wykonywanie podstawowych operacji: zlecania przelewów, czy też wyświetlanie historii transakcji dla każdego z kont.

bEpHMHtz

Z poziomu aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do danych o posiadanych kartach płatniczych, w wypadku których można zmienić PIN, dokonać blokady bądź zmienić limity wypłat i operacji. Możliwe jest również założenie nowej lokaty i przeglądanie informacji o zaciągniętych pożyczkach. Dodatkowe możliwości to przelewy natychmiastowe, doładowywanie telefonu, oraz przelewy na podstawie wykonanego zdjęcia. Alior Sync oferuje również wykonywanie przelewów na zdefiniowane szablony, usuwanie szablonów, oraz informacje o aktywnych świnkach skarbonkach.

Ponadto Sync Mobile daje dostęp do wiadomości jakie wysyła do nas bank i oznaczania ich jako przeczytane. Z aplikacją została również zintegrowana wyszukiwarka bankomatów na podstawie naszej lokalizacji i wyszukiwanego miejsca. Aplikacja dostępowa obsługuje automatyczne logowanie za pomocą dodatkowej aplikacji Sync Token jeżeli korzystamy z tego sposobu autoryzacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań301
Data aktualizacji13 paź 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Sync Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpHMHuv