iOSDomBankowość i inwestycjeSync Mobile
Sync Mobile ikona

Sync Mobileversion 4.8.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sync Mobile to aplikacja banku Alior Sync, której głównym założeniem jest szybki i wygodny dostęp do danych rachunków bankowych. Z jej poziomu można w pełni zarządzać swoim kontem: od przeglądania salda na wybranym rachunku, po dokonywanie przeróżnych transakcji, np. bez problemu można doładować konto telefonu, czy zapłacić rachunki będąc na dłuższych wakacjach. Ciekawą funkcją jest dokonywanie przelewów na podstawowe wykonanej fotografii formularza, w czym pomoże wbudowany mechanizm rozpoznawania tekstu na obrazach.

Sync Mobile to nie tylko mobilna bankowość. Aplikacja ta pozwala także, również użytkownikom niezalogowanym, przeszukiwać mapę swojej okolicy w poszukiwaniu bankomatów i wpłatomatów. Można też dzięki niej szybko wykonać telefon do biura obsługi klienta.

Aplikacja ta spełnia swoje podstawowe założenie, choć trzeba przyznać, że nie wszystko zostało w niej wykonane z wystarczającą dbałością. Podczas niektórych czynności, jak np. pobieranie danych z serwera, nie można dokonać żadnych czynności wewnątrz aplikacji, do czasu zakończenia odbierania danych, a czynności te potrafią trwać dość długo (zależnie od połączenia internetowego). Warto o tym pamiętać, kiedy akurat widoczne są na ekranie wrażliwe informacje.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań58
Data aktualizacji13 paź 2020
Rozmiar pliku7.62 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Sync Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)