SyncDroid ikona

SyncDroid1.2.5

WindowsObsługa urządzeń mobilnychSynchronizacja urządzeń mobilnychSyncDroid
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SyncDroid to zestaw narzędzi przeznaczonych do obsługi z poziomu komputera smatfonanów i tabletów pracujących pod kontrolą systemu Android. Według zapewnień producenta pakiet wspiera urządzenia wszystkich wiodących na rynku producentów - Samsung, Sony, HTC, LG i innych.

Program pozwala na synchronizację pomiędzy urządzeniem mobilnym a komputerem takich danych jak wiadomości SMS, kontakty, rejestry połączeń, zakładki, a także zgromadzone na nim multimedia (materiały wideo oraz filmy). Wyposażony on został w opcje transferu do/z urządzenia dowolnych plików, a także przydatną funkcje tworzenia/przywracania kopii zapasowych, pozwalającą uchronić nasze dane podczas uszkodzenia lub kradzieży smartfonu/tabletu.

Komunikacja pomiędzy komputerem a smartfonem lub tabletem realizowana może być za pośrednictwem kabla USB (konieczne jest aktywowanie opcji debuggowania USB w urządzaniu) oraz sieci bezprzewodowej (wymagana jest instalacja odpowiedniej aplikacji na urządzeniu przenośnym).

Wszystkie dostępne w obrębie SyncDroid narzędzia są proste i intuicyjne w obsłudze. Program nie wymaga od użytkownika posiadania jakiejkolwiek specjalistycznej wiedzy i stanowi dobrą alternatywę dla oprogramowania do zarządzania urządzeniem przenośnym dostarczanym przez producenta.

Udostępnij
SyncDroid 1.2.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentAnvSoft Inc.
Liczba pobrań7 273
Data aktualizacji29 lis 2014
Rozmiar pliku24.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SyncDroid ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)