MacOSNarzędziaObsługa urządzeń mobilnychSynciOS Data Recovery
SynciOS Data Recovery ikona

SynciOS Data Recovery2.1.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SynciOS Data Recovery to aplikacja do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem iOS. To przydatne narzędzie, szczególnie gdy przez przypadek usuniemy ważne dane, stracimy je w wyniku błędu aktualizacji oprogramowania lub gdy nasze urządzenie zostanie zniszczone.

Za pomocą programu łatwo i szybko odzyskamy między innymi zdjęcia, filmy, wiadomości, kontakty, historię połączeń telefonicznych, zakładki z Safari, a także dane aplikacji takich jak WhatsApp czy Instagram. Cała operacja odzyskiwania jest bardzo szybka, a obsługa programu nie powinna sprawiać problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Dane można odzyskiwać bezpośrednio z podłączonego do komputera urządzenia, z kopii zapasowej wykonanej w programie iTunes lub z konta w chmurze iCloud.

Po wybraniu metody odzyskiwania aplikacja rozpocznie skanowanie. Gdy ten proces się zakończy, będziemy mogli zadecydować, co zrobić ze znalezionymi plikami. Możemy je zapisać na dysku komputera lub z powrotem w pamięci urządzenia. Program pozwala także wyeksportować znalezione kontakty do formatu vcf, csv lub html.

SynciOS Data Recovery bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), która pozwala jedynie na przeprowadzenie skanowania, ale odnalezionych danych nie możemy przywrócić do urządzenia ani zapisać na dysku komputera. Pełną wersję można zakupić na stronie dewelopera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAnvSoft Inc.
Liczba pobrań214
Data aktualizacji11 sty 2020
Rozmiar pliku73.23 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
SynciOS Data Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)