Syncios Manager ikona

Syncios Manager7.0.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Syncios Manager to zestaw narzędzi przeznaczonych do kompleksowej obsługi z poziomu komputera urządzeń mobilnych iPod, iPhone oraz iPad. Obsługuje on wszystkie edycje smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą systemu iOS 6, iOS 7, a także najnowszego iOS 8.

Poza podstawowymi możliwościami tego typu rozwiązań jak synchronizacja danych (muzyki, materiałów wideo, zdjęć, ebooków czy kontaktów) pomiędzy komputerem a urządzeniem przenośnym pakiet dysponuje pokaźnym zestawem dodatkowych funkcji, które z pewnością usprawnią obsługę produktów spod znaku Apple'a. Znajdziemy wśród nich narzędzia, umożliwiające pobieranie klipów z serwisów YouTube, Dailymotion, Vimeo itp. i ich przesyłanie do urządzenia, zarządzanie oprogramowaniem na urządzeniu oraz dostarczające szczegółowych informacji o posiadanym smartfonie/tablecie (nazwa, model, numer seryjny i kolor urządzenia, wersja systemu, stan baterii i wbudowanej pamięci flash).

To jednak nie koniec funkcji, jakimi dysponuje to niepozorne narzędzie. W ręce użytkownika trafia również opcja tworzenia dzwonków, konwertowania multimediów do formatów zgodnych z posiadanym urządzeniem, wyodrębniania plików z kopii zapasowych iTunes, czyszczenie pamięci podręcznej itp. Syncios pozwala na podłączenie wielu urządzeń z iOS-em do komputera i transfer danych pomiędzy nimi, jak również umożliwia korzystanie z iPoda, iPhone'a oraz iPada jak ze standardowego magazynu danych USB.

Wszystkie dostępne z poziomu Syncios Managera funkcje i narzędzia są intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Nie powinny one przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Udostępnij
Syncios Manager 7.0.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentAnvSoft Inc.
Liczba pobrań5 163
Data aktualizacji8 mar 2021
Rozmiar pliku46.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Syncios Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)