WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaSyncios Manager
Syncios Manager ikona

Syncios Manager7.0.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Syncios Manager to zestaw narzędzi przeznaczonych do kompleksowej obsługi z poziomu komputera urządzeń mobilnych iPod, iPhone oraz iPad. Obsługuje on wszystkie edycje smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą systemu iOS 6, iOS 7, a także najnowszego iOS 8.

Poza podstawowymi możliwościami tego typu rozwiązań jak synchronizacja danych (muzyki, materiałów wideo, zdjęć, ebooków czy kontaktów) pomiędzy komputerem a urządzeniem przenośnym pakiet dysponuje pokaźnym zestawem dodatkowych funkcji, które z pewnością usprawnią obsługę produktów spod znaku Apple'a. Znajdziemy wśród nich narzędzia, umożliwiające pobieranie klipów z serwisów YouTube, Dailymotion, Vimeo itp. i ich przesyłanie do urządzenia, zarządzanie oprogramowaniem na urządzeniu oraz dostarczające szczegółowych informacji o posiadanym smartfonie/tablecie (nazwa, model, numer seryjny i kolor urządzenia, wersja systemu, stan baterii i wbudowanej pamięci flash).

To jednak nie koniec funkcji, jakimi dysponuje to niepozorne narzędzie. W ręce użytkownika trafia również opcja tworzenia dzwonków, konwertowania multimediów do formatów zgodnych z posiadanym urządzeniem, wyodrębniania plików z kopii zapasowych iTunes, czyszczenie pamięci podręcznej itp. Syncios pozwala na podłączenie wielu urządzeń z iOS-em do komputera i transfer danych pomiędzy nimi, jak również umożliwia korzystanie z iPoda, iPhone'a oraz iPada jak ze standardowego magazynu danych USB.

Wszystkie dostępne z poziomu Syncios Managera funkcje i narzędzia są intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Nie powinny one przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentAnvSoft Inc.
Liczba pobrań5 767
Data aktualizacji8 mar 2021
Rozmiar pliku46.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Syncios Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)