Szukasz aplikacji do nagrywania płyt? Skorzystaj z darmowego BurnAware

Szukasz aplikacji do nagrywania płyt? Skorzystaj z darmowego BurnAware

Szukasz aplikacji do nagrywania płyt? Skorzystaj z darmowego BurnAware
Redakcja
22.04.2015 09:59

Jeżeli szukacie darmowej aplikacji do nagrywania różnego rodzaju płyt i obsługi obrazów, warto zwrócić uwagę na najnowszą wersję BurnAware Free 8.0. To aplikacja rozbudowana, a zarazem nad wyraz prosta w obsłudze. Posiada interfejs w języku polskim, ale co najważniejsze, jest dostępna zupełnie za darmo.

Najnowsza wersja aplikacji nie tylko poprawia błędy, ale także zwiększa już i tak sporą funkcjonalność. BurnAware może automatycznie dzielić dane na kolejne płyty, nie musimy więc przygotowywać ich ręcznie mając na uwadze pojemność nośnika. Użytkowników powinno ucieszyć wprowadzenie obsługi formatu AVCHD stosowanego w np. kamerach cyfrowych, a także BDMV na płytach Blu-ray – teraz aplikacja umożliwia nagrywanie takich płyt bez obaw, że nie będziemy mogli ich odtworzyć.

Obraz

Program w najnowszej wersji znacznie szybciej przetwarza pliki, obsługuje również metodę przeciągnij i upuść, dzięki której możemy szybciej dodawać dane do projektu. Osoby często korzystające z wybranych funkcji zapewne docenią to, że teraz możemy spersonalizować ekran główny i wyświetlać na nim tylko te przyciski, które są nam potrzebne. Interfejs został ulepszony, pojawiło się także kilka nowych skórek graficznych. Oprócz tego zwiększono szybkość programu i ograniczono użycie procesora. Biorąc pod uwagę możliwości aplikacji, BurnAware nawet w swej darmowej wersji może zupełnie zastąpić drogie programy takie jak pakiet Nero. Wszystko to za darmo, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Program oferuje takie opcje jak nagrywanie gotowych obrazów ISO, tworzenie własnych kompilacji dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA, oraz płyt DVD Video. BurnAware Free Edition obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW, DVD-RAM, a nawet Blu-Ray. Aplikacja radzi sobie również dobrze z zapisem obrazów płyt w locie (on-the-fly), automatyczną weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. multisesji zapisu. Pozwala ponadto na tworzenie startowych płyt i obrazów i wymazywanie płyt RW.

Najnowszą wersję BurnAware Free znajdziecie już w bazie aplikacji naszego serwisu. Aplikacja jest bezpłatna do zastosowań niekomercyjnych, a jej interfejs jest dostępny w pełnej, polskiej wersji językowej. Zachęcamy do pobierania, a także dzielenia się wrażeniami z innych darmowych aplikacji do nagrywania płyt i tworzenia obrazów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)