Szukasz dobrej muzyki? Przetestuj betę Apple Music dla Androida

Szukasz dobrej muzyki? Przetestuj betę Apple Music dla Androida12.11.2015 10:04
Szukasz dobrej muzyki? Przetestuj betę Apple Music dla Androida

W Google Play niedawno pojawiła się testowa aplikacja, umożliwiająca korzystanie z usługi Apple Music. Dziś można z niej skorzystać także w Polsce i pobrać na polski telefon lub tablet.

350154856901863361

Apple Music można testować przez 3 miesiące bez opłat. Po tym czasie w standardowym wariancie kosztuje ona 4,99 euro. Opłata zostanie pobrana automatycznie, więc jeśli komuś się nie spodoba, lepiej by pamiętał o tym, żeby wyłączyć usługę na czas.

Z opisu aplikacji możemy dowiedzieć się, że pozwoli ona rozpocząć 3-miesięczny okres próbny Apple Music i utworzyć nowy Apple ID lub zalogować się na już istniejący. Konieczne będzie przy tym podanie informacji umożliwiające płatność, by możliwe było pobranie opłaty po zakończeniu okresu próbnego. Opłaty nie są przetwarzane przez Google Play i trzeba powierzyć dane o karcie firmie Apple. Aplikacja nie pozwoli jednak włączyć abonamentu rodzinnego – to można na razie zrobić tylko na urządzeniu z jabłkiem.

Ponadto można przeglądać bibliotekę, korzystać z radia i słuchać programów Beats 1, a także śledzić aktywność ulubionych artystów. W niektórych krajach będzie także można skonsolidować bibliotekę utworów kupionych w iTunes i zapisanych w Apple Music. Interfejs aplikacji został w całości przetłumaczony na język polski.

350154856902125505

Na razie w testowej aplikacji nie można oglądać materiałów wideo. Przy testowaniu aplikacji należy pamiętać, że to wciąż beta, o czym przypomina różowa etykietka.

Betę Apple Music dla Androida znajdziecie w naszej bazie aplikacji. Została przeznaczona dla Androida 4.3 i nowszych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)