Tańsze gry na Origin w samą porę na mikołajki

Tańsze gry na Origin w samą porę na mikołajki

Tańsze gry na Origin w samą porę na mikołajki
25.11.2014 22:57

Jeśli ktoś na mikołajki chce sobie sprawić grę, warto by w tym tygodniu zajrzał do sklepu Origin. Z okazji Czarnego Piątku sporo popularnych pozycji zostało tam przecenionych nawet o 70%. Na czele peletonu widnieje oczywiście Battlefielda 4 i The Sims 4, ale niżej na liście znajdziemy nawet Bejeweled, który w ręce Electronic Arts trafił po przejęciu studia PopCap.

Najnowsze hity, jak The Sims 4 czy FIFA 15 zostały przecenione ze 179 złotych na 119,93. Titanfall kosztuje 59,50 zł zamiast 119, Need for Speed Rivals można mieć już za 29,50 zł, Dead Space 3 zaś za 27,45 zł. Bardzo atrakcyjnie wygląda nowa cena Watch_Dogs – 137,94 zł zamiast 229,90. Za jedyne 29,97 zł można mieć edycję specjalną Assassin's Creed III. Przecenione zostały także różne dodatki, przepustki i wydania rozszerzone gier, jest więc w czym wybierać.

Obraz

Miłośników pozbawionego ciała Raymana informujemy, że Rayman Origins kosztuje jedyne 4,97 zł.

Coś dla siebie znajdą także gracze tęskniący za starociami studia PopCap. Bazujący na klasyku gatunku Plants vs Zombies Garden Warfare można mieć za 53,53 zł zamiast 79,90, Plants vs Zombies – Game of the Year Edition można mieć już za 7,49 zł. W tej samej cenie dostępny jest Bejeweled 3, Bejeweled Twist, Dynomite! i Alchemy i kilka innych.

Obraz

Przewijając listę dostatecznie długo dotrzemy do pozycji darmowej. W ramach akcji „Specjalny prezent” Origin proponuje tym razem Crusader: No Remorse – futurystyczną grę akcji, osadzoną na izometrycznych planszach XXII wieku. Pozycja ta została wydana niemal równo 19 lat temu. W 1996 roku została uznana za najlepszą grę akcji i trafiła wtedy na listę najlepszych gier wszech czasów.

Pełną listę można znaleźć na stronie promocji. Aby skorzystać z zakupów, należy zainstalować klienta Origin.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)