MacOSDomOrganizery osobisteTask Coach
Task Coach ikona

Task Coach1.4.4

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Task Coach to prosty menedżer list zadań, napisany w Pythonie. Program jest darmowy i oferuje wszystko co niezbędne do zarządzania swoimi zadaniami.

Okno dodawania nowego zadania zawiera wiele opcji i jest podzielone na karty. Do każdego zadania można dodać opis, priorytet, notatkę oraz załącznik. Można również ustawić datę rozpoczęcia i wykonania, a także budżet, nakład pracy oraz przypomnienia. Zadania mogą być wyświetlane w formie listy lub drzewa. Ciekawą funkcją jest możliwość utworzenia zadania poprzez przeciągnięcie wiadomości e-mail z programu Mail lub Outlook.

Listę zadań można wyeksportować do pliku HTML lub CSV. Program ma w pełni spolszczony interfejs, jednak język polski nie jest ustawiony domyślnie i należy go wybrać w preferencjach.

Task Coach to funkcjonalny menedżer zadań do zrobienia. Jest prosty w użyciu i poprawia produktywność. Program jest multiplatformowy, dostępny dla systemów Windows, OS X, Linux, a także na platformy mobilne iOS i Android. Aplikację można pobrać za darmo w pełnej wersji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań66
Data aktualizacji4 gru 2018
Rozmiar pliku26.42 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Task Coach ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)