MacOSDomOrganizery osobisteTaskade
Taskade ikona

Taskade3.3.9

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Taskade to darmowe narzędzie do tworzenia list zadań, które możemy wykorzystać zarówno w pracy, jak i w szkole oraz w trakcie planowania domowych obowiązków.

Obraz
© Taskade

Program cechuje się nowoczesnym, przejrzystym interfejsem. Na uwagę zasługuje również prostota działania. Taskade umożliwia szybkie tworzenie wpisów oraz pozwala udostępniać je innym użytkownikom w formie odnośników. Kolejne osoby do grupy możemy natomiast zaprosić podając ich adres e-mail.

Taskade wykorzystuje system #hashtagów i @przywołań, dzięki czemu możemy oznaczać i filtrować poszczególne wpisy, by szybko przekazać je innym użytkownikom czy też bez problemu zlokalizować kolejne zadania.

Warto dodać, że Taskade automatycznie synchronizuje dane, więc możemy korzystać z programu nie tylko na PC, ale także na smartfonach i tabletach. Odnośniki do wersji mobilnych są dostępne z poziomu głównego okna programu (na samej górze).

Uwaga!

  • Taskade wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika. Możliwe jest również korzystanie z programu po zalogowaniu się do swojego konta na Facebooku, Twitterze lub w Google.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTaskade
Liczba pobrań57
Data aktualizacji22 lip 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Taskade ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)