AndroidZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieTastemade
Tastemade ikona

Tastemade

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tastemade to mobilna aplikacja popularnego serwisu kulinarnego Tastemade.com. Program oferuje bardzo bogatą listę przepisów kulinarnych, które zaprezentowane są w formie krótkich filmów.

Siłą tej aplikacji jest jej szata graficzna oraz przejrzystość podawania informacji. W Tastemade znajdziemy sporo zdjęć oraz filmów wysokiej jakości, poświęconych zarówno konkretnym przepisom, jak też wskazówkom i poradom dla adeptów sztuki kulinarnej. Ponadto, aplikacja oferuje pokaźną bazę przepisów na dania, które można wykonać w domu. Wszystkie pomysły na potrawy zaprezentowane są w formie filmów, opatrzonych dodatkowo przejrzystą listą potrzebnych składników oraz naczyń.

W aplikacji znajdziemy też wizytówki członków społeczności Tastemade, którzy na swoich profilach dzielą się kulinarnymi inspiracjami oraz poradami. Program oferuje też listę nadawanych cyklicznie audycji (w zakładce Shows), w których autorzy opowiadają o różnych aspektach kuchni świata, np. prezentując tradycyjną kuchnię USA. Wszystkie materiały w aplikacji Tastemade możemy oznaczać jako ulubione (co ułatwi odnalezienie ich podczas kolejnych przygód z programem), a także udostępniać np. na Facebooku.

Niektóre materiały w aplikacji Tastemate są dostępne jedynie dla użytkowników opłacających subskrypcję. Możemy skorzystać z dwóch abonamentów: miesięcznego, za który zapłacimy 2 dolary i rocznego, który wart jest 20 dolarów płatnych z góry za cały rok.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTastemade
Liczba pobrań92
Data aktualizacji27 mar 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Tastemade ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)