bDUiQlLp
TAudioConverter ikona

TAudioConverter0.9.9

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TAudioConverter to dostępne za darmo, opensource'owy konwerter plików audio, cechujący się prostotą obsługi, szybkością działania oraz wsparciem dla wielowątkowego przetwarzania plików.

bDUiQlLr

Aplikacja pozwala w prosty sposób konwertować pliki dźwiękowe do popularnych formatów: MP3, AAC, HE, AC3, Ogg Vorbis, Opus, WMA, WavPack, FLAC i kilku innych. Obsługa programu nie powinna nikomu przysparzać problemów, jako że cała aplikacja została zaprojektowana w sposób czytelny i pozwalający uzyskać szybki dostęp do poszukiwanej opcji. Tych w TAudioConverter jest kilka: poza samą konwersją (której szczegóły techniczne możemy ustawić), możliwa jest również ograniczona edycja plików, regulacja głośności, łączenie wielu plików w jeden, czy też kopiowanie tagów i okładek ze źródła.

Całości dopełnia zintegrowany CD Ripper pozwalający bezproblemowo zgrać muzykę z płyty Audio CD, aby móc się nią cieszyć w dowolnej chwili mając skonwertowane pliki na dysku twardym.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TAudioConverter 0.9.9wersja stabilna (32-bit)
TAudioConverter 0.9.9wersja stabilna (64-bit)
TAudioConverterwersja portable (32-bit)
TAudioConverterwersja portable (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentOkan Ozcan
Liczba pobrań954
Data aktualizacji25 wrz 2015
Rozmiar pliku26.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TAudioConverter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUiQlLW
bDUiQlMn