AndroidNarzędziaZdalne pulpity i łączenie urządzeńTeamViewer
TeamViewer ikona

TeamViewer15.53.452

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TeamViewer to mobilna wersja znanego z komputerów stacjonarnych programu do zdalnego kontrolowania urządzeń. Aplikacja wykorzystuje sieć Internet do sterowania komputerem, tabletem lub innym sprzętem z zainstalowanym klientem programu.

Dzięki wieloplatformowości z łatwością można kontrolować sprzęt z różnymi systemami operacyjnymi takimi jak Windows, Linux czy Mac. Nowa wersja, oznaczona numerem 9 przynosi szereg udogodnień takich jak: obsługa zewnętrznych klawiatur i myszek za pomocą USB on-the-go, transmisję wideo w czasie rzeczywistym, dwufazową autentykację, a problemy są przekazywane wprost do pomocy technicznej.

TeamViewer umożliwia nie tylko kontrolę nad np. komputerem za pomocą telefonu, lecz także szybki i bezpieczny transfer plików między dwoma urządzeniami, podobny do tego wykorzystywanego w technologii ssh. Możiwe jest ustalenie jakości połączenia, która może być zwiększona przy szybszych połączeniach, usunięcie tapety w celu przyspieszenia transferu danych i ustawienie zdalnego kursora.

Aplikacja jest darmowa z wyłączeniem zastosować komercyjnych i posiada pełną polską wersję językową.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 422
Data aktualizacji29 kwi 2024
Rozmiar pliku0.33 MB
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
TeamViewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)