Teeworlds0.6.4

WindowsGryPlatformoweTeeworlds
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Teeworlds to połączenie gry platformowej z motywami znanymi z takiego klasyka jak choćby Quake czy Unreal Torunament. Zadaniem gracza, w zależności od trybu rozgrywki, jest unicestwienie wszystkich przeciwników lub doprowadzenie swojej drużyny do pokonania przeciwnika dzięki uzbieraniu większej ilości flag. Do dyspozycji mamy kilka broni w tym niezwykle skuteczny miecz samuraja, karabin, shotgun, wyrzutnia granatów, drewniany młotek oraz hak, za pomocą którego można wspinać się na elementy znajdujące się na planszy lub przyciągać przeciwników do siebie. Gra również dzięki niskim wymaganiom systemowym, ciekawym efektom graficznym oraz możliwości gry poprzez sieć szczyci się dużą grywalność.

Wymagania systemowe: - procesor 500 MHz - pamięć 64 MB RAM - karta graficzna nVidia GeForce 32 MB - 30 MB wolnego miejsca na dysku twardym Uwaga! Na stronie producentów dostępne są również wersje dla innych systemów operacyjnych.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań17 042
Data aktualizacji25 mar 2018
Rozmiar pliku7.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)