bDYuouCZ
TemplateToaster ikona

TemplateToaster8.0.0.20524

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TemplateToaster umożliwia projektowanie skórek i szablonów dla stron internetowych utworzonych przy użyciu CSS3 i HTML.

bDYuouDb

Dzięki niemu możemy zaprojektować dziesiątki witryn sieciowych w minutę przy użyciu bazy dostępnych grafik, tekstur, logotypów, kolorów i czcionek. TemplateToaster zawiera więc mnóstwo szablonów i obrazów do wykorzystania przez użytkownika, które bezproblemowo współpracują z najnowszymi przeglądarkami internetowymi (Internet Explorer od wersji 7 w górę, Chrome, Opera, Firefox, Safari) i serwisami społecznościowymi (można dodać ikony przenoszące użytkownika do Facebooka, Twittera czy Linkedin).

Ogromnym atutem programu jest również to, że nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. TemplateToaster bazuje na edytorze WYSIWYG, który sprawia, że natychmiastowo widzimy efekty swojej pracy i w razie potrzeby możemy je odpowiednio zmodyfikować bądź ulepszyć.

TemplateToaster skonstruowano tak, by szablony przygotowane za pomocą tego narzędzia dobrze wyświetlały się również na urządzeniach przenośnych (Android, iOS, Blackberyy, Windows Phone) i nowoczesnych, wielkich ekranach. Wszystkie tematy są kompatybilne ze standardami W3C i wykorzystują technikę RWD. Wśród obsługiwanych CMS-ów znajdziemy szablony: WordPress, Drupal, Joomla,, Magento, E107 Themes, Virtuemart, WooCommerce i Prestashop.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TemplateToaster 8.0.0.20524wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAcrossSoft
Liczba pobrań963
Data aktualizacji9 lut 2021
Rozmiar pliku164.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
TemplateToaster ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYuouDG
bDYuouDX