Teraz także użytkownicy iOS będą mogli skorzystać z darmowych map i nawigacji HERE

Teraz także użytkownicy iOS będą mogli skorzystać z darmowych map i nawigacji HERE

Teraz także użytkownicy iOS będą mogli skorzystać z darmowych map i nawigacji HERE
Paweł Piskurewicz
11.03.2015 15:15, aktualizacja: 11.03.2015 22:35

Niespełna miesiąc temu mapy HERE pozbył się statusu beta w wersji na system Android. Pomimo sporej konkurencji doczekała się ponad miliona pobrań i średniej ocen 4,4. Teraz przyszła pora na kolejny system, czyli iOS.

O premierze map poinformowano na oficjalnym blogu map HERE. Niestety, aplikacja nie jest jeszcze dostępna w App Store, zapewne trafi tam na przestrzeni kilku godzin. Minimalne wymagania to iPhone 4S oraz iOS 7. Na wersję stworzoną z myślą o iPadach przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Obraz

Według zapowiedzi możliwości oferowane przez wersję na systemy iOS nie odbiegają od tych znanych z edycji Androidowej. Znajdziemy tu opcję pobrania map do pamięci urządzenia i korzystania z nich w trybie offline oraz głosową nawigację turn-by-turn. Aplikacja będzie przydatna zarówno przy pieszych wędrówkach, jak i podczas jazdy samochodem. Zapewni również wsparcie dla konta HERE dzięki czemu nasze dane możemy synchronizować pomiędzy różnymi urządzeniami. [yt=https://www.youtube.com/watch?v=Asn-9BtwIE0]Nie jest to pierwszy romans map HERE z iOS. Po raz pierwszy pojawiły się w App Store pod koniec 2012 roku. Niestety kiepskie wykonanie oraz niewielkie możliwości sprawiły, że aplikacja zebrała sporo negatywnych opinii, a z czasem została wycofana. Nowe mapy HERE możecie pobrać z naszej bazy aplikacji. Dołączą do już dostępnych edycji dla Androida oraz Windows Phone.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)