Testowa wersja Chrome 13 już w kanale deweloperskim

Testowa wersja Chrome 13 już w kanale deweloperskim

18.05.2011 15:46

Pojawiły się pierwsze testowe wersje przeglądarki Chrome 13 - na razie dostępne są w kanale deweloperskim. Google zapowiada między innymi zmiany w pasku adresowym.

Google pracuje nad 13 wydaniem swojej przeglądarki internetowej. Chrome w wersji testowej (Windows, Mac, Linux) dostępny jest już dla deweloperów i osób testujących program. Google zapowiedział już na swoim blogu kilka zmian, jakie pojawią się w tym wydaniu przeglądarki. Przede wszystkim poprawki obejmą pasek adresowy Chrome (inaczej omnibox), a także podgląd wydruku. Dowiedzieliśmy się także, że przeglądarka od wersji 13 nie będzie obsługiwać Ubuntu 8.04 LTS. Powodem jest zakończenie wsparcia tej wersji Ubuntu przez firmę Canonical 12 maja.

Pełna lista zmian dostępna jest na stronach projektu. Oczywiście, w trakcie prac mogą pojawić się kolejne funkcje. Google zachęca do testowania Chrome 13 i informowania o wykrytych błędach. Obecna stabilna wersja przeglądarki nosi numer 11 i dostępna jest dla systemów Windows, Linux i Mac OS X. Rozwijany jest także Chrome 12, który od tygodnia jest w fazie beta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)