Testowy Office dla tabletów z Intelem i z Androidem 5 już dostępny

Testowy Office dla tabletów z Intelem i z Androidem 5 już dostępny

22.04.2015 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft udostępnił testowe wersje aplikacji z pakietu Office dla tabletów z Androidem 5 oraz tabletów z procesorami Intela. Podobnie jak przy wydaniu testowych kompilacji dla starszych wersji Androida, nie są one dostępne dla wszystkich. Przed pobraniem należy przyłączyć się do społeczności na Google+ i poczekać, aż moderator zatwierdzi prośbę.

Obraz

W międzyczasie należy zapisać się do społeczności testerów każdej z aplikacji z osobna, korzystając z tych odnośników: Word, Excel, PowerPoint. Potem należy zaczekać aż sklep Play zaktualizuje uprawnienia (10 minut do 2 godzin). Ten czas można poświęcić na zapoznanie się z często zadawanymi pytaniami (co daje niepowtarzalną okazję przyjrzenia się także możliwościom Worda Online) lub obejrzeć film:

Gdy już wszystkie niezbędne kroki będziemy mieli za sobą, będziemy mogli pobrać aplikacje klikając w poniższe odnośniki:

Aplikacje zostaną pobrane na tablet wybrany w Google Play. Należy pamiętać, że mogą jeszcze zachowywać się nieprzewidywalnie – w końcu to wciąż kompilacje testowe dla nowego systemu i architektury Intela. Microsoft deklaruje, że aplikacje zostały przeznaczone dla tabletów o ekranach o przekątnej mierzącej 10,1 cala lub mniej, przy czym nie da się ich zainstalować na urządzeniach z ekranem mniejszym niż 7 cali.

Do testowania aplikacji nie jest wymagana subskrypcja Office 365.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także